>> powrót do listy kursów

KURSY JĘZYKOWE DLA PRACOWNIKÓW FIRMY? ALEŁ» TAK

W związku z zainteresowaniem nauką języków obcych w wielu firmach, serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym Studium. Dysponujemy bogatym zapleczem dydaktycznym oraz szeroką gamą ciekawych materiałów do nauki języka...

ALMA z siedzibą w Łodzi, przy ul. Tuszyńskiej 31, to szkoła posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych metodami aktywnymi. Co roku z naszych kursów korzysta ponad tysiąc słuchaczy, a setki naszych absolwentów uzyskało międzynarodowe certyfikaty. Kadrę nauczającą stanowią wyłącznie wysoko wykwalifikowani lektorzy – filolodzy z dyplomami magisterskimi, z gruntownym przygotowaniem metodycznym

Szczegóły współpracy ustalane są po zdiagnozowaniu potrzeb zgłoszonej grupy pracowników.

Po przeprowadzeniu testów kwalifikacyjnych, następuje ustalenie poziomu zaawansowania językowego poszczególnych osób i określenie czasu trwania kursu oraz ilości godzin pozwalających na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

W proponowanym systemie możliwe jest nie tylko uzyskanie umiejętności konwersacyjnych dla potrzeb wyjazdów służbowych, ale również profesjonalne przygotowanie do zdobycia międzynarodowych certyfikatów językowych.

Intensywna nauka (przy większej ilości godzin w tygodniu) może znacznie przyśpieszyć opanowanie wszystkich umiejętności językowych, tzn. mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.

Zachęcamy do odbywania zajęć w siedzibie naszego Studium, gdzie możemy zaoferować większy komfort nauczania z uwagi na pracownię Internetową, komputerowe laboratorium językowe oraz bogato wyposażoną bibliotekę. Jeśli bardziej dogodny okaże się dojazd naszego lektora do Państwa siedziby, gwarantujemy profesjonalne poprowadzenie zajęć na miejscu, w niewielkich grupach lub indywidualnie, z użyciem naszych pomocy naukowych.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt, w celu ustalenia indywidualnego programu nauczania oraz harmonogramu zajęć. Doradca metodyczny Studium spotka się z Państwem i zaproponuje plan wynikowy, uwzględniający umiejętności językowe grupy oraz branżowe słownictwo specjalistyczne, wynikające z profilu Państwa działalności.

ZAPRASZAMY
 

>> powrót do listy kursów

©ALMA | STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH